| KatyyLWA a întrebat:

Am început să fac video-uri de genul lyrics. Ce program îmi recomandaţi? Am făcut cu Windows Live Movie Maker dar aş vrea ceva la care pot adăuga fel şi fel de efecte.

Exemplu: http://www.youtube.com/watch?v=jukv9Q1eR2g

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poți face așa ceva cu softuri licențiate, dar și în trial ar trebui să te lase folosind camtasia studio.Succes

| DeidaraXR1 a răspuns:

Poti face asta in Movie Maker dar iti trebuie pluginuri. Poti sa folosesti After Effects/ Sony Vegas dar sunt complicate si iti dau dureri de cap

| KatyyLWA explică (pentru DeidaraXR1):

De unde iau plugin-urile? Crede-mă, şi Movie Maker mi-a dat dureri de cap!

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru KatyyLWA):

Atunci nici nu pune mana pe alea care le-am mentionat. Oricum ma uit eu acum dupa niste packuri funneh pentru tine.