| drodu94 a întrebat:

Am inceput sa lucrez in PHP si am dat de o eroare pe care nu stiu sa o rezolv(You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near "users' ). Linia de cod este

Ma poate ajuta cineva? Baza de date si tabelul sunt create deja. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

Intreaba pe stackoverflow.com, oamenii de acolo sunt mai antrenati sa iti raspunda. ma indoiesc ca multa lume de pe TPU stie php

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie mai intai codul si poate te ajuta careva