| Alin0001 a întrebat:

Am inceput un proiect la scoala in Word 2013, windows 8. L-am luat pe stick si l-am pus pe calculatorul meu pe care am windows xp sp3 si word 2010. Problema e ca atunci cand deschid documentul, nu pot sa fac nimic, sa selectez nimic din meniuri. E urgent, trebuie s-mi termin proiectul. Ajutati-ma, va rog!

Răspuns Câştigător
| sheamus12 a răspuns:

Pai e diferenta de versiune.E salvat in format Word 2013.trebuie schimbat formatul si o sa mearga. Funda?

4 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Poti sa incerci save as si sa pui o alta versine de office sau sa-l salvezi in alt format: pdf, text etc. si dupa aceea sa-l deschizi pe cel salvat.

| denyemy a răspuns:

Il deschizi pe ala cu office 2013, si ii dai save as RTF format, si va merge cu toate versiunile de office, chiar si 2003.

| maturgrizonat a răspuns:

Incearca sa-l deschizi cu asta:
OpenOfficePortable

| DEOVERPASS a răspuns:

Salveazal in text document si o sa mearga
funda?