| cristianorudi7 a întrebat:

Cum pot sa sterg/dezinstalez Microsoft office professional 2010? Ieri dimineata a inceput calculatorul sa se restarteze din 5 in 5 minute, dar nu stiu din ce cauza. Astazi am incercat sa sterg Microsoft office, dar imi zicea ca limba instalari nu este suportata de sistemul meu. Daca vreau sa deschid un document word, mi se restarteaza calculatorul Daca dau uninstall din control panel, mi se restarteaza calculatorul. M-am uitat pe net, am mai facut ce am vazut pe acolo, dar degeaba.
Eu cred ca de la office 2010 este problema, dar pana acum nu am avut nici o problema cu el... Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Dezinstaleaza-l deschizand pc-ul in safe mode, dar inainte de asta instaleaza revo uninstaller freeware si dezinstaleaza Microsoft office cu el, bifeaza ultima optiune sa stearga toate urmele lui si intrarile in registrii.
http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html