| AxyLexy a întrebat:

Am incercat sa descarc niste videoclipuri prima data in C dupa aia imi arata Low Disk Space si am oprit downloadarea. Dupa am downloadat din nou dar de data asta in E si acum tot imi apara Low Disk Space tot in C si nu inteleg de ce. Ma puteti ajuta va rog?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Romanian a răspuns:

Low Disj Space inseamna ca nu mai ai spatiu pe acel hard disk.Incearca sa stergi tot ce nu iti foloseste,precum filme,jocuri,programe,poze, muzica de care nu mai ai nevoie, si asa vei avea destul spatiu sa-ti download-ezi ceea ce iti doresti.