| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si stiu ca nu sunt singura.Multe persoane au probleme cu downloadarea acelui joc IMVU.Ma puteti ajuta sa-l descarc?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Http://www.imvu.com/catalog/web_download_steps.php
Incearcă să îl descarci de aici, eu cu altceva nu pot să te ajut.

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Eu pot sa-l iau da nu pot sa-l instalez o sa incerc cu versiunea vechethinking!

| Ochiialbastrii a răspuns:

Si eu am avut provleme! poti sa intrii pe google si sa scrii: download imvu old version;) la mine a mers! Uite siteu daca nu ai gasit;) http://download.cnet.com/IMVU/3000-2150_4-10701424.html