| Anonimus201499 a întrebat:

Am incercat sa descarc un joc si nu mi-a mers dar acum imi apare in loc de Google chrome, delta search si nu stiu cum sa schimb la loc.Am incercat la setari dar nu stiu cum sa salvez sau ceva de genul.Mi-am tot descarcat un nou Google chrome dar tot nu se schimba la loc.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| KidBOX a răspuns:

Buna, scrie sus la bara search-ului din chrome """""chrome://settings/""""" fara ghilimele. Si duba ai sa observi ca este pe delta search, tu dai pe google si se va salva automat.

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Dezinstaleaza delta searh din conrol panel, dupa dezinstalezi si chrome, dai un restart sil instalezi din nou(browsrul chrome)

| kissuletzz a răspuns:

Asa am facut si eu, doar ca eu mi-am instalat imvu, trebuie sa-ti deinstalezi jocul si sa iti reinstalezi chrome-ul