| laudima22 a întrebat:

Am înregistrat ceva pe iPhone cu înregistrare ecran o convorbire. După ce mi s-a salvat în înregistrare, vocea mea nu se auzea pe fundal, doar vocea persoanei respective. De ce?!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Așa face programul/aplicația, d-aia! Folosește alta

| laudima22 explică (pentru sierra1):

Care alta, știi tu una?!

| sierra1 a răspuns (pentru laudima22):

Scrie și tu acolo unde cauți "call recorder" apoi alegi

| laudima22 explică (pentru sierra1):

Căutai dar nu găsi nimic, nu știi tu una de pe appstore. Sau chiar acolo la căutare din telefon. Găsi una TapeACall Call Recorder ceva de genul găsi

| sierra1 a răspuns (pentru laudima22):

Cred că nu insistași suficient. Mai incercă, poți!

| laudima22 explică (pentru sierra1):

? Credeam că mă ajuți, dar mă înșelai.

| sierra1 a răspuns (pentru laudima22):

Nu te inșelași. Fă tu fain frumos pe tel-ul tău literele "call recorder" in appstore și le iei pe rând până găsești pe cea care-ți satisface nevoia.

Cu plăcere!