| AlecsLexx a întrebat:

Am instalat de curand Microsoft Word. L-am avut instalat si inainte si a mers perfect. Dar acum, dupa instalarea Win-ului, spune ca sistemul de operare nu e configurat. Am Win XP SP3, instalat de pe acelasi CD ca inainte, cand a mers. Cum as putea rezolva?

4 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Probabil ai instalat Microsoft word 2012, 2010 care nu merg decat la win 7. dezinstaleaza=l si instaleaza 2003 sau 2007happy succes

| AlecsLexx explică (pentru oanaX):

E 2007. Dar oricum am rezolvat intre timp problema cu CD-ul unui prieten. Si..ai funda... fara motiv. happy

| oanaX a răspuns (pentru AlecsLexx):

M bucur ca ai reusit:* e foarte enervant cand nu reusesti sa instalezi un program de care ai nevoie :*

| Niiiicu a răspuns:

Dezinstaleaza programul si instaleazal la loc dupa care dai un restart la pc dar nu din button ci din meniul start=>shut down=>restartbig grinhappy