| RazzyFUnik a întrebat:

Am instalat de curand pe notebook windows 7 entreprise sp1 si merge bine doar ca daca plec 15 minute de langa el se mareste luminozitatea si se inchide apoi ecranul pentru economie de energie.
Am umblat la setarile pentru economie de energie plan settings le-am modificat cum imi e mai util dar nu de acolo e problema. Unde as mai putea verifica setarile?

1 răspuns:
| andreiboss2000 a răspuns:

Salut!
Dai asa...la personalizare>economizator ecran>modificari setari de alimentare, setezi echilibrat si dai la setari modificari plan si acolo ai "punere computer in repaos". Si setezi tu cat vrei.
Funda!