| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat de curand windows 2002 service pack 3, mi-au instalat gom player pentru filme, dar tot nu reusesc sa le vizualizez, daca bag un film de pe cd sau dvd pe pc merge fara nici o problema, cand incerc sa le descarc de pe internet se descarca, dar cand doresc sa le vad nu pot imi spune ca sa ii caut codec ii dau cautare si dupa aceea imi spune ca nu a fost gasit si e posibil ca fisierul sa nu fie unul video? ce pot sa fac? este oare windowsul de vina sau gom player, mi s-a spus ca e cel mai bun ca are toate codecurile instalate dar nu inteleg de nu merge? ca sa fac?

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Daca le descarci de pe net vezi sa nu fie arhive rar pe care trebuie sa le extragi intai, spune si tu ce extensie au fisierele pe care vrei sa le deschizi cu gom

| asko a răspuns:

Instaleaza atunci winrar daca nu il ai instalat si click dreapta pe acel film, extract here, apoi ce se extrage din arhiva. avi sau ce e il deschizi cu playerul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la filmul pe care l-am descarcat, imi spune ca are extensie rar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da a mers mersi mult de tot :*:*:*:*:*