| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

Am o problema. Nu pot viziona o filmare. Cand dau s-o deschid cu bs player imi spune : Bs player nu poate reda fisierul media. Nu aveti codecurile necesare instalate, fisierul este compromis sau nu este un fisier media. Ce sa-i fac? Vreo idee? Multumesccccc :*

3 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Intra pe google si downloadeaza K-Lite Codec Pack si instaleaza-l

| relax3 a răspuns:

Nu ai adobeflasplaer

| iadrian90 a răspuns:

Instaleaza VLC media player si nu o sa mai ai nevoie de nici un adobeflashplayer sau vreun codec...