| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat desktop smiley si acum cand scriu pe messenger se inchide.
Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| pitzy a răspuns:

Dezinstaleaza desktop sm., si reinstaleaza messengeru... daca tot asa face si ai o versiune pirat a sistemului de operare...reinstaleaza si sistemul de operare

26 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

....dezinstaleaza messengeru apoi sterge tot folderu yahoo de unde l`ai instalat (deopidei in c:/programfiles/yahoo) si instaleaza din nou. Poti downloada ultima versiune de yahoo messenger de pe filehippo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa procedez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza yahoo si instaleazal iar fra desktop smily ok thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se dezintaleza dextopul smily

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-l dezinstalez k nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza desktop smiley si iti merge la loc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar despre ce e vorba in el ce face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa dezinstalez desktop smiley? .astept rasp.plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu reusesti nimic reinstaleaza windousutongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stergeti messengterul si descarcal din nou ca asa am facut si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum dezinstalez desktop smiley?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema cu desktopsmiley si nici cum nu ma descurc, l-am dezinstalat, am ridicat gradul de periculozitate la windows si tot apare acest desktopsmiley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza desktop sm..,si reinstaleaza messengeru....daca tot asa face si ai o versiune pirat a sistemului de operare...reinstaleaza si sistemul de operare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacca poti dezinstaleal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nsuh ca she mie mi s a antamplat acelasy lucru
da la mine ie mai rau ca nu ma lasa nici sa intru an mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai intri pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit tot asa si am reinstalat messu' si tot nu mere. dar desktop smiley de unde le sterg? plyss ajutati-ma astept rasp. eu am un frate mai mare care daca afla nu stiu ce ii va trece prin cap si cinestice imi face.si poate nu mai am acces la pc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il dezinstalezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasati id vostru si va fac eu tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa procedez ca sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am isntalat destop smiley si acum scriu pe messenger se inchide Cum sa porcedez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza Programul Desktop sm si apoi iti reinstalezi Yahoo Messenger apoi vei incerca sa iti instalezi din nou Desktop Smileywinking.

... Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arunca pc si lasa-l laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai inteligentule desktop smiley are virusi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se face