| esperar a întrebat:

Am instalat din greseala Microsoft Encarta si nu mai merge Yahoo Messenger. Ce pot sa fac ca sa imi mearga din nou? Am reinstalat messengerul, dar tot degeaba.
Am incercat sa dezinstalez Microsoft Encarta, dar nu pot sa sterg ceva ( imi da erroare ) am incercat din Add or Remove Programs. Imi ramane un fisier de 0.75 MB care nu pot fi stersi din add or remove programs.
Ce pot sa fac? Dau fundita ...promit tongue MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Silviu_7167 a răspuns:

Pai, intri in program files. Si il deletezi de acolo. Apoi daca tot nu merge, faci o curatare de registrii cu un program care practic face asta. Ashampoo WinOptimizer ar fi unul.winking