| nicko a întrebat:

Azi cand am vrut sa accesez un site din grupul celor carora le-am pus semn de carte nu mi-a mai aparut in dreapta sus pe Google Chrome cum imi aparea inainte de dadeam click si se deschidea lista,acum imi apare doar steluta unde pot sa pun semne de carte, dar cum pot sa vad site-urile carora le-am pus semne de carte? Ce pot sa fac sa se vada ca inainte? Aveam o multime de site-uri salvate in Bookmarks

2 răspunsuri:
| nicko explică:

Am mai salvat acum niste site-uri si am reusit in final sa intru unde sunt salvate...dar celelalte au disparut, le pot recupera?

| anonim_4396 a răspuns (pentru nicko):

Cauta fisierul `bookmarks`cu searching de la start sau in chrome in dreapta la cheia fixa