| Gsiwgsgsusfsu a întrebat:

Am instalat o aplicatie pentru pc Aura pentru tastatura si am primit acest mesaj pe ecran albastru.
Your pc ran into a problem and needs to restart.We're just collecting some error info and then we'll restart for you.
Ce trebuie sa fac?
Ofer funda.Multumesc!

3 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Să-i dai o repornire la PC. Dacă continuă să dea eroarea respectivă din nou, intri in Safe Mode si dezinstalezi "aplicatia".

| Gsiwgsgsusfsu explică (pentru nicu991):

Pai am intrat in safe mode doar ca eu am sters toate fisierele aplicatiei iar cand intru in control panel nu ma lasa sa o dezinstalez

| nicu991 a răspuns (pentru Gsiwgsgsusfsu):

Din moment ce-ai spus că programul respectiv este pentru o tastatură banuiesc că atunci cand ai instalat-o, odată cu ea s-au instalat si ceva drivere pentru tastatura ta. Trebuie sa le dezinstalezi si pe-alea. N-are nimic ca iti apare la control panel fiindca inca are registry in system si figureaza ca instalată chiar daca ai sters pe-acolo fisierele.