| Dark89 a întrebat:

Am instalat si eu Medal of Honor si cand intru in el imi da sa imi creez cont. mi-am creat cont pe EA Sports.si pun userul cu parola si dupa aceea imi da ei un codu acela de innregistrare si dau login. dau ok si dupa aceea imi zice "login falied...Registration code is invalid...ma pot juca si fara sa joc online? cine ma poate ajuta sa il fac si eu plzzzz.

2 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Si eu mi-am instalat medal of honor dar nu mi-a cerut niciun cont dar oricum jocu este prea scurt

| alex1234566 a răspuns (pentru lucian):

Fiindca l-ai luat cu demo