| YooCata a întrebat:

Am instalat windows-ul pe un laptop dar nu are wireless in bara de notificari sad
Ce fac? Cum activez wireless-ul?

Răspuns Câştigător
| RomaniucEugen a răspuns:

Intri pe pagina oficiala a producatorului si descarci driverul compatibil cu modelul laptopului si cu windowsul de pe acesta. Succesc big grin

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Du-te in Windows Update->Optional Updates si vezi daca gasesti driver-ul la placa wireless si instaleaza-l. daca nu este descarca Drivers Genius si cauta driver-ul dupa care downloadeaza-l si instaleaza-l.