| Burcix a întrebat:

Am instalat windows xp pe laptop iar acum merge mai lent netul prin wireless. Inainte aveam windows 7. este normal?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Posibil, pentru ca depinde de driverele placii de retea, cat de bine optimizate sunt!

| Radeas1 a răspuns:

Da, este foarte normal. Windows XP e un sistem mai învechit, iar dacă laptop-ul e destul de performant, și e nou, XP va folosi doar 50% din puterea rețelei wireless.

| Eclipse a răspuns:

Daca te-ai conectat cu laptop-ul la o retea wi-fi posibil ca semnalul sa fie slab, incearca in alta camera. Cand aveai Windows 7 iti mergea tot lent?

| streethunter a răspuns:

Internetul ramane internet si pe telefonhappynu este normal