| cornelmarius a întrebat:

Am instalat windowsul si dupa un timp am vazut ca mi s-a schimbat toata setarea la data, ceas si locatia pe care le stabilisem cand am instalat windowsul.Am reinstalat windowsul si dupa cateva luni m-am trezit cu aceeasi problema.Din nou am reinstalat windowsul dar chiar a doua zi iarasi m-am trezit ca setarea a fost modificata! Ce ar putea fi?! Multumesc de raspunsuri anticipat!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ce setare şi cum se prezinta problema.Din chineza aia de întrbare cam asta am putu traduce.succes

| alinaalin955 a răspuns:

Fa ce ti-a spus robytoby, adica schimba bateria de pe placa de baza.
http://windowsgeek.info/wp-content/uploads/2010/04/remove-battery.jpg
Te duci cu ea la un service de calculatoare si vei lua una la fel.Este 2-3 lei una.
Inainte de a scoate bateria inchizi calculatorul si scoti cablul de alimentare.

| robytoby a răspuns:

Schimba bateria de BIOS, dar inainte scaneaza de virusi, este foarte posibil sa ai unul.