| Keopa a întrebat:

Am internet de la Orange, stiti voi oferta aia cu 50GB, si de 2 saptamani imi da semnal foarte slab, chiar daca am platit... stiti cumva la ce numar sa le trimit un sms, sa le spun?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te asteptam cu un mesaj privat in care sa ne oferi codul de abonat sau numarul de telefon pentru a verifica situatia contului tau.

O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la Orange exista o limita de viteza la internet. Pana la un anumit numar de GB descarci la o anumita viteza, apoi viteza scade. Asta numai la Orange se poate intampla.

Daca vrei sa le scrii sms, exista un serviciu pentru persoanele cu deficiente de auz unde Orange ofera asistenta prin SMS.

https://www.orange.ro/servicii/serviciul-clienti/