| stefanuti a întrebat:

Am internet ISP. RDS nu stiu ce pot face ca sa pot istala un routar ID-Link DI 524 am incercat in toate modalitatile am bagat IP corecte si tot nu merge cine ma poate ajuta, va multumesc anticipat si mai am o problema cu caculatoru tot mi se restarteza mai tot timpu caculatoru este nou nu poate sa fie problema de la praf ca alte probleme care ar mai va rog cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici, urmaresti tutorialul www.videotutorial.ro/? p=903
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Router mah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai acum cateva zile sau o saptamana am instalat un astfel de rooter tot pe rds...intra pe idul bondar. mircea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz id mircea0388