| Cosmin9 a întrebat:

Am internet pein Vodafone Mobile Connect, am semnal 3-4 liniute dar mi se intampla foarte des ca sa nu mai mearga netul (avand semnal) si ca sa mearga trebuie sa scot modemul si sa il pun iarasi.
De ce am problema asta?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| ゼロの a răspuns:

Nu esti singura.Colegul meu care sta in "mijlocul campului" si la care nu vine nimeni cu cablu ca sa ii puna doar lui net, de curiozitate a luat netul de la Vodafone si el fiind o persoana care se enerveaza repede, a luat modemul si l-a dat de pamant atat de tare ca am gasit ramasite si la 30m distanta.Nu stiu de ce sa intampla asta, dar de ce nu ii intrebi pe ei?
https://www.vodafone.ro/....../index.htm
Scrie cererea de aici si in cateva zile vei gasi si un raspuns.Bafta!