Întrebare recomandată | pvg a întrebat:

Am internetul conectat, dar cand intru pe orice are nevoie de net imi da eroare. Funda cui imi zice ce sa fac.

13 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Suna operatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intrii de pe alt browser iar daca nici asa nu merge suna la operatorul de la care ti-ai pus netulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Ori nu ai platit factura, ori este o defectiune

| pvg explică:

Mersi la toata lumea dar era ghiata pe firele de la net k afara era ger mszzz

| pvg explică:

Pentru MusaWinx
am intrat de pe teltongue

| killeru22 a răspuns:

Mai incearca si conecteaza si deconecteaza internetull, iar daca nu merge cauta la network conections daca e conectat iar daca nu merge nici asa suna pe cei de la internei (daca ai internet prin cablu )

| CasaLocCo a răspuns:

De la cine ai netul?

| WinxSirenix a răspuns:

Da! da cum ai putut sa intri Pe www.tpu.ro?

| redlynx90 a răspuns:

Intri in Control Panel - Network Connections si la conexiunea de net a ta unde arata connected click dreapta dai Disable scoti cablu de la net 2 minute il introduci iar apoi dai enable la conexiune, Daca nu merge asta o sa iti mearga sigur in urmatorul fel : Click dreapta pe my computerul din start dai Manage cauti Device Manager cauti Network Adapters si ala pe care il folosesti la net dai click dreapta pe el dai Update driver apoi dai Advanced - Don't choose i will install the driver apoi iti apare driverul il selectezi dai next dupa care se updateaza scoti cablul de la net il conectezi iar si nu o sa mai ai probleme

| You_Denisse_1998 a răspuns:

Dai in casuta aia mai sus unde este linkul si scrii 192.168.1.1 si trebuie sa te loghezi funda?

| dariti a răspuns:

Pay asigurate ca cablul/stikul e pus bine sau poti intreba un specialist daca nu ii merge... Funda?

| zuzu7 a răspuns:

Suna la reteaua de unde ai netu si o sa til repare ei

| Dididutza a răspuns:

Incearca sa ii dai restart, daca nu e de le asta controleaza priza.