| Lasvegasnevada a întrebat:

De ce imi da eroare la conexiunea de internet cand intru pe yahoo.Am verificat si internetul,e conectat! Va rog frumos daca se poate sa-mi raspundeti mai repede, am nevoie mare de id-ul ala.

5 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Am mai intalinit eroarea intri pe yahoo.com si iti schimbi parola apoi trebuie sa mearga la mine a mers

| AlinnJe a răspuns:

Buna!
si eu am intalnit aceasta problema, si sunt foarte bun, dar am reusit.
Din pacate iti spun ca NU o poti rezolva decat daca reinstalezi wondows-ul.
Daca nu vrei sa i reinstalezi poti folosi site-ul ebuddy.com.
Bafta & FUNDA!

| Lasvegasnevada explică (pentru AlinnJe):

De ce cand intru pe ebuddy imi da eroarea aceasta An error has occurred:
User must login on https://login.yahoo.com,daca imi raspunzi primesti funda

| AlinnJe a răspuns (pentru Lasvegasnevada):

Te duci si te loghezi acolo pe login.yahoo.com si la ebuddy de duci la Y! M si bagi id-ul si parola.toate cele bune.

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

E din causa ca poate netu merge greu! asa am patit si eu.Trebuie sa astepti cateva ore