| nutuxcristian a întrebat:

Am intrat pe un Macbook in meniul de factory reset. Cum fac sa anulez aceasta resetare? Adica sa nu il mai resetez din fabrica, sa revin din acest meniu.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai inainte sa-i dai factory reset puteai sa faci un backup in caz ca iti vrei unele setari inapoi. Asa ca daca nu ai procedat corect, te poti linge pe bot.

| nutuxcristian explică (pentru Jipa95):

Nu am back-up'uri. Pai am dat 4000 de lei pe el ca sa nu mai pot face nimic? laughing))))))))) serios?