| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut am cumparat un televizor Allview 40ePlay6000-F/1 si dupa ce l-am folsit un timp au aparut cateva erori si il resetam si isi revenea.Acum am incercat sa il resetez dar nu mai am meniul de resetare la setari am doar mod imagine sunet si mai mult acum cateva saptamani aparea si resetare din fabrica. Tot ce scriu pe google e incadrat cu un chenar verde.Cum pot face sa apara din nou meniu de resetare

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa scoti din priza IN TIMPUL FUNCTIONARII, pentru 1-2 minute! Majoritatea se reseteaza "la cald", la noua pornire.
Daca nu-si revine, atunci solutia este o resoftare.