| Tatarusanu a întrebat:

Am introdus de 15 ori gresit modelul la Samsung galaxy ace,acum imi cere contul si parola de la google ca sa il pot debloca,dar cand o introduc nu merge, aveti vreo idee cum il repar?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Du-te cu el in service

| darrio2007 a răspuns:

Ce model?

| Tatarusanu explică:

Samsung S5830 Galaxy Ace Onyx Black

| crytek a răspuns:

Incearca sa intri in recovery cu buton volum sus + home + power. Dupa ce apare sigla cu Samsung trebuie sa eliberezi power pentru ca se va reseta iar si nu va apuca sa intre in recovery.
Daca nu merge mai incearca :

-volum jos + power
-volum sus/jos + power + meniu
Trebuie sa intre in meniul BIOS si vei reseta telefon, insa vei pierde tot ( contacte, imagini, videoclipuri, sunete, jocuri ). Aceste este riscul pierderii contului