| LucianMoraru a întrebat:

Am intstalat Windows VIsta si am dezactivat update-ul si nu am nici-un program care poate utilza internetul si cand ma uit in task manager la network imi utilizeaza 10% si merge foarte greu internetul, plus ca mi se incarca si partitia C si nu am nici-un program ce ar folosi internetul nu are ce sa faca update si nici nu stiu cum pot face sa nu mai utlizeze internetul degeaba, A mai intalnit cineva problema asta? Se poate opri chestia asta din Services? Va multumesc! Astept un raspuns, daca ma puteti ajuta desigur

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca esti in deplinatatea facultatilor mintale, de ce naiba ai instala Vista?

| DjSannan a răspuns:

Pai program care utilizeaza internetul este un browser : Opera; Mozilla; Internet Explorer etc. Cel mai bine pune windows 7/8 si ai rezolvat problema.

| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza alt so
daca nu folosesti update, in vista o sa inceapa problemele
primul lucru, o sa ramai fara sunet, apoi apar erori
vista e esecul Microsoft.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Reinstaleaza windows din nou sau alt Windows cum ar fi 7/8