| ioanamonica a întrebat:

Am jocul Farming Simulator 2013. Cum pot sa-mi angajez oameni si acestia sa faca ce fac eu?

Răspuns Câştigător
| Ray_Alex_1995 a răspuns:

Pai de exemplu te urci in tractor il pornesti iti atasezi ce vrei dar nu remorca te duci unde vrei sa cultivezi si te duci un pic cu el pe pamant si dai h si pe urma poti face altceva pana acel om termina. dar daca dai h inca o data l-ai concendiat laughing

| ioanamonica explică (pentru Ray_Alex_1995):

Eu in timp ce culeg porumb vreau sa culeaga si el, si unde ma duc eu sa vina si el dupa mine. Ma poti ajuta plsss

| Ray_Alex_1995 a răspuns (pentru ioanamonica):

Trebuie sa dai cand vrei sa culegi porumb h ca sa angajezi un muncitor si el face toata treaba aia iar treaba sa vina dupa tine nu se poate EU am jucat toate versiunile farming simulator

| ioanamonica explică (pentru Ray_Alex_1995):

Ok multumesc mult

5 răspunsuri:
| Mariushutanu a răspuns:

Marius:intrebare
De ce nu pot sa angajez muncitor in momentul in care recoltez sfecla sau cartof? Ce trebuie sa fac daca se poate? Multumesc.

| EduardB2000 a răspuns (pentru Mariushutanu):

Nu poti, acele combine pentru cartofi si sfecla nu au butonul H