| andrei4242 a întrebat:

Am laptop Acer travelmate 5720. Si mi s-a stricat bateria... Stiti cumva cat costa una noua? Si unde pot gasi?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca o cumperi la Acer posibil sa ajungi la vreo 90 euro. daca o cumperi de marca alba vreo 30-35. unde o poti cumpara in tara romaneasca, imi pare rau, nu pot sa te indrum.

| andrei4242 explică (pentru gelu1970):

Scuze am gresit intrebarea... incarcatoru s-a stricat nu bateria

| gelu1970 a răspuns (pentru andrei4242):

Aici unde ma aflu eu un incarcator costa vreo 30 euro, livrat acasa. sunt de asemenea incarcatoare universale ce vin cu mufe pentru diferite modele. incearca pe paginile celor ce vand calculatoare si produse pentru info

| andrei4242 explică:

Ma scuzati am vrut sa zic incarcatorul rolling on the floor