| bdl a întrebat:

Care aveti laptop Acer travelmate 2313lmi? Am o problema, nu-mi mai porneste deloc. L-am dus la un meserias si mi-a zis ca e bateria dusa. Am incercat sa-l pornesc cu bateria scoasa, dar nu merge. Voi puteti sa-l porniti cu bateria scoasa, bagat in priza?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si eu am Acer si merge numai cu incarcatorul, eu scot bateria cand folosesc incarcatorul, asa am citit in manual ca se prelungeste durata bateriei. Cred ca este vreo problema de contact in interior si nu de baterie, chiar daca si ea este terminata. Du-te cu el la un service. Succes si numai bine!

| Bybanu a răspuns:

Si eu am Acer, si il folosesc fara baterie...

| reanu a răspuns:

L.ai dus la un carpaci...laptopul porneste si fara baterie daca e cuplat la sursa de curent folosind cablul adecvat,,,//vezi un alt ''meserias''