| Aenoenienanonim a întrebat:

Am laptop de 5 luni... l-am cumparat nou din magazin, cam 500ron si mi se intampla ca de multe ori sa il aprind si sa nu se auda nimic...si ii dau restarturi dupa restarturi, si pana la urma merge dar foarte greu, stie cineva care e cauza?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

500 RON, nou?! Nu pot sa cred asa ceva... ca acel laptop sa fie nou (nu sh sau refurbished) ar fi trebuit sa nu fie folosit niciodata si o configuratie de 500 ron... ar trebuie fie vechi de 5-6 ani cred. Greu de crezut ca un laptop a stat 6 ani de zile fara sa fie folosit deloc in timp ce se devaloriza pe fiecare zi timp de 6 ani. Eu cred ca nu sti ce ai cumparat, sincer.
Numai bine, Shin.

2 răspunsuri:
| florinmarius a răspuns:

Intradevar nu este nou nu are cum dar problema ta este de la placa audio respectiv driverul de sunet daca nu ai cd-urile cu drivere sa-l instalezi din nou atunci cauta driver genius profesional si ai rezolvat lipsa tuturor driverelor stima

| Aenoenienanonim explică:

Scuze am gresit 50 de milioane nu 500 de ron...