| LyaLiana a întrebat:

Dupa ce aprind laptop-ul merge putin si se blocheaza mause-ul si nu merge decat daca il restartez din nou( nu are virusi sau altceva dar se bloncheaza si nu stiu de ce)
stie cineva din ce cauza?
fundahappy

5 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Nu are treaba procesorul straight facedaca era procesorul defect nu iti mai functiona laptop-ul deloc, incearca un sistem restore sau intra in safe mode si dai start/run/msconfig/startup vezi ce program(e) crezi ca poate provoca halt-ul si debifeaza tot ce este neesential sau poate ai bed-uri pe hdd/ram incearca cum am zis daca tot nu merge un memtest86+ sau scoate hdd-ul de la laptop si conecteaza-l la un pc si dai un scan cu victoria hdd utility sa vezi in ce stare e hdd-ul succes

| DuTzVlAaA a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti cumperi un Mouse NOU!happy

| Mihaela111 a răspuns:

Ai incercat sa conectezi alt mouse la laptop?

| DragosFku a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema dar nu era mouse-ul de vina, ci procesorul.

| Alexandra30 a răspuns:

E din cauza mouse'ului. si mie mi s-a intamplat si a trebuit sa imi cumpar alt mousewinking te sfatuiesc sa iti cumperi altulwinking funda?