| Robert_Vasiloi_1996 a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un laptop. In ultima vreme am inceput sa am ceva probleme la el. Il aprind merge totul ok o perioada de 5-10 minute iar apoi incepe sa ruleze foarte greu si sacadat. Ce credeti ca ar putea fi?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Intra in limitare termica!

| Robert_Vasiloi_1996 explică (pentru K0sti):

Niste explicatii cum as putea face asta? Nu prea ma pricep la chestii de calculatoare/laptop-uri.

| K0sti a răspuns (pentru Robert_Vasiloi_1996):

Ce sa faci nene? Adica se incalzeste excesiv si intra in protectie, mai pe intelesul tau...greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i un check disk manual.