| GeorgeEduard a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite l855 si in vara trecuta mi-a shimbat windows-ul si nu merge sa-mi schimb luminozitatea la ecran.Am comenzi la tastele F1-F12,toate merg in afara de alea cu luminozitate.Nici in control panel nu pot schimba luminozitatea ...Cum fac sa-mi mearga luminozitatea la laptop? Trebuie ceva driver?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Normal ca trebuie driver! Functiile alea suplimentare nu merg asa de la sine!

| RaduTN a răspuns:

Daca ai driver-ul placii video instalat ar trebui sa-ti mearga.

| ninuionut a răspuns:

Ti apsat pe FN (daca ai) sau tia apasta pe CTRL+F11 sau F12