| G28AEjdvjRaendnPrT a întrebat:

Am laptop si windows 8. Astazi mi-am luat router si a mers pana ce a mers dar deodata mi-a aparut ca si-a schimbat parola. Am reusit sa-l fac sa mearga si am observat ca e de la laprop, nu mai prinde aplicatiile Wi Fi, si nici pe mod avion nu mai apare sa il pot pune... de ce nu mai prinde wireless? direct, prin cablu merge! FUNDA, ce vreti voi!

1 răspuns:
| ghinionistul112 a răspuns:

Recomandarea mea este sa reinitializezi sistemul(reinstalare de Windows) ca sa revina la setarile initiale... Te rog sa nu uiti sa-ti reinstalezi Drivere corecte! asta este singura metoda buna, caci s-ar putea sa ai un program rau intentionat care iti blocheaza accesul la Wi-Fi! sau apasa butoanele fn+tasta F2 sau la care e tasta o ai la laptop!