| radu189 a întrebat:

Am LG optimus si vreau sa imi iau de la android market jocuri da nu am net cum se pote sa iei de pe pc direct stie careva

3 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Poti sa iei de pe pc si le bagi prin bluetooth sau card in telefon si le instalezi si gata am bagat si eu unui prieten sau daca telefonul are wireless te duci in oras si te conectezi la unul si le iei direct pe telefon

| Victor195 a răspuns:

Salut Radu! Eu iti recomand filelistul daca ai cont daca nu imi lasi id-ul si iti trimit invitatie. Bafta (funda?) :X P.S: cautare>>games android>> si o sa iti apare o multime

| XtzRaulXtz a răspuns (pentru Victor195):

Salut Victor am mare nevoie de fileliste si nu pot sa fac rost de invitatie imi poti trimite te rog si mie una? Daca vr sa imi trimiti imi spui si iti las idul bine?