| OddKidd a întrebat:

Stie careva o aplicatie din Android Market care sa ma lase sa pun o piesa cand cineva ma suna de la ce secunda vreau eu? Daca da, imi ziceti si miebatting eyelashes? Mersii :*

4 răspunsuri:
| OddKidd explică:

E prea complicat laughing Faza e ca unele telefoane au asa ceva, dar cum al meu nu are.

| unknownn a răspuns (pentru OddKidd):

Daca si asta e complicat...Tu vrei sa dai 2 click-uri si sa fie gata? Pune osu' la munca daca vrei ceva, nu astepta sa faca altul pentru tine.

| OddKidd explică:

Care e problema ta? Daca tehnologia a evoluat asa mult, de ce sa muncesc eu? Rezuma-te sa raspunzi la intrebare si atat. Multumesc.

| victorr_3274 a răspuns:

De ce nu editezi piesa in calculator sa o scurtezi sa inceapa de la secunda care vrei tu?