| matei200 a întrebat:

Am luat o aplicatie pentru telefon pe nume Snapchat, dar nu stiu cum fac sa fac fetele alea exemplu: la o fata iti spune sa deschizi gura si din gura iti iese un curcubeu. Cum fac acest lucru?

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Animațiile pentru Snapchat se activează doar dacă ții telefonul vertical și ți se vede bine fața. Cam ca într-o poză de buletin, ca să zic așa. Trebuie să ții apăsat pe ecran până când îți apar animațiile în partea de jos a ecranului, și dai click pe care vrei. În funcție de animație, trebuie să faci anumite lucruri ca să funcționeze, cum ar fi să îți deschizi gura, să te încrunți etc.

Dacă ai făcut toate acestea și tot nu îți merge, există două posibilități:
1. Nu ți-ai mai actualizat Snapchat-ul de câteva luni. Animațiile sunt destul de actuale, deci dacă nu ți-ai mai actualizat aplicația, cel mai probabil ai o versiune fără animații.
2. Dacă ți-ai actualizat Snapchat-ul la ultima versiune apărută, cel mai probabil versiunea ta de Android nu este suficient de nouă, așa că dă update la Android. Dacă nici așa nu merge, înseamnă că e din vina telefonului. La Iphone-uri, LG-urile și Samsung-urile performate am înțeles că nu se întâmplă, deși la unele Samsung-uri (cum ar fi al meu) nu merge.

Sper că te-am ajutat happy Să-mi spui dacă a mers.

| matei200 explică (pentru iamprettybored):

Cum fac un update la Android? Ca asta nu stiu. si m-ai ajutat mult

| ArseneAndreea a răspuns (pentru iamprettybored):

Nu merge și eu am HTC

| matei200 explică (pentru iamprettybored):

Mersi happy

7 răspunsuri:
| GeambazaCezar a răspuns:

Tine apăsat pe ecran

| Ell_Na_Rali_1991 a răspuns:

Hei vrau si un cotu

| Ell_Na_Rali_1991 a răspuns:

Hei vrau si eu un cod pentru de la sanpchat te rog frumos

| Ahtamon_Diana_1994 a răspuns:

Cum sa fac un updat Android? Ca nu stiu