| xBiiaM a întrebat:

TPU!
Am si eu o intrebare.
Am auzit ca Snapchat este aplicatia in care, daca deschizi camera snap-ului si scoti limba apare un curcubeu sau plangi sau etc. Din cate am auzit cred ca asta e aplicatia. Doar ce am instalat-o. Si nu imi apar chestiile alea. Cum fac?

1 răspuns:
| KarinaDavid21 a răspuns:

Depărtezi camera de fata asfel încât sa îți cuprindă toată fata apoi ții mai mult timp apăsat pe ecran in zona dinte sprâncene si o sa îți apăra. Asa fac eu si funcționează.