| WimziMihai98 a întrebat:

Am luat un videoclip de pe YouTb si vreau sa-l vad pe Nokia 5228 dar mi-l baga la Muzica si se aude doar ..nu se si vede ce fac? FUNDA +vot!

2 răspunsuri:
| JustOneLife a răspuns:

Fii atent, ia acest site ( http://www.clipconverter.cc/ro/ ) si inainte de al " converta " apasa acolo unde scrie MP4.Succes!

| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Cel mai probabil telefonul tau nu suporta acel tip de fisier. Cu o aplicatie de convertit poti face videoclipul in format 3gp care este recunoscut de majoritatea telefoanelor. Sau poti incerca sa descari Real Player-ul care suporta o gama mai variata de formate video.