| oanaoana63 a întrebat:

Mi-am luat si eu un nokia 5228 si am vazut pe youtube la un videoclip ca dau in pachet o husa din piele, 3 carcase, incarcator etc.si eu nu am primit husa si carcasele cei care aveti tel ati primit?

Răspuns Câştigător
| VaRogAjutor a răspuns:

Salut si eu am cumparat si nu mea dat dar stii acele video clipuri
sunt vechi aceia era o oferta veche.Deci nu te supara...Dar daca chiar vrei aceste lucruri vorbeste cu compania de la care ai cumparat daca mai ai garantie!
Fundita?
Multumesc!