| Randy Orton a întrebat:

Am mai adaugat ceva la intrebare. Am un LG KM900 Arena. As vrea sa instalez pe el Bluetooth Hacker. Intrebarea mea este: De unde pot downloada Bluetooth Hacker si cum il pot instala in telefon (in ce folder din telefon sa il pun)? Cel care imi da un link de unde il pot downloada si imi spune si cum sa-l bag in telefon (in ce folder si cum) primeste fundita. Am mai pus intrebarea asta odata. Dar mi s-a dat un Bluetooth Hacker care nu este de prea buna calitate. Ca sa intru in telefonul cuiva, acel om trebuie sa imi dea accept. Eu nu vreau sa ii ceara acceptul. Vreau sa intru pe telefonul lui fara voia acestuia! Acea versiune proasta de Bluetooth Hacker am primit-o de la Oxandero.

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

Utie un link cu programe interesante pentru telefonul tau http://www.umnet.com/mobile-software/6-2096-631-000-113

si asta http://www.umnet.com/mobile-software/6-2096-0-java_j2me-131 si de preferat e sa il pui in Downloads :) sau Download :) in telefon daca nu nu are importanta pentru ca el se instaleaza unde stie el;). Succes :)