| Randy Orton a întrebat:

Am un LG KM900 Arena si vreau sa va pun o intrebare legata de el. Pornesc Bluetooth-ul si il setez pe vizibil cu gand sa primesc un fisier. Dar cand cel care vrea sa-mi trimita fisierul scaneaza nu imi gaseste Bluetooth-ul, chiar daca este foarte aproape de mine (o jumatate de metru). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sereday a răspuns:

Salut! Ai incercat cu un telefon din aceeasi generatie sau chiar identic? cel mai simplu du-te la un dealer sau service care are acest tip de telefon. Are standard bluetooth v2 si poate nu e compatibil cu tel cu care ai facut proba.

1 răspuns:
| Randy Orton explică:

Gata, am rezolvat problema! Merci!