| rclau14 a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea si nu am gasit un raspuns destul de bun. de unde pot comanda online telefonul Samsung i5500 Galaxy 5, un site serios, nu toti nesimtitii! multumesc

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Http://www.emag.ro/......ck--p27842 Daca observi este in stoc furnizor deci inca il au!

| rclau14 explică (pentru S3c0ndSh0t):

M-am uitat acum 2, 3 zile si nu-l aveau, imi cer scuze Pisigirl!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rclau14 explică (pentru ByMine):

Am uitat sa anunt ca am incercat pe acesta dar nu e in stoc in acest moment.

| ByMine a răspuns:

Pai poti incerca pe eMAG sau ocazii dar nu uita sa bifezi nou si garantie sau magazine online... Orange, Vodafone... poate il dau si la preturi accesibile daca nu leau mai ramas multe in stoc

| rclau14 explică (pentru ByMine):

Daca tot dai raspunsuri care se vor a fi bune ma gandeam ca te-ai uitat si tu pe eMAG inainte sa-mi recomanzi, eMAG-ul nu mai are telefonul deloc acum.