| BeingSelfless a întrebat:

Am Microsoft Office pentru care am plătit "family pack", și cred ca ultima versiune, iar calculatorul are windows 11.
Îmi trebuie să fac proiecte în PowerPoint, în special, dar și Word și Excel.

De ce mi se deschid mereu în browser? Se deschid automat în site-ul OneDrive, niciodată nu se deschid direct în aplicația PowerPoint, Word sau Excel.

De ce nu am multe opțiuni în PowerPoint? De exemplu spațiere între caractere, eliminarea fundalului dintr-o imagine, "panglica" de adăuga opțiuni noi, și multe altele.
Un calculator din sistemul facultății are aceste elemente menționate, și se deschide direct în aplicație.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca nu ai instalat aplicatiile?

https://support.microsoft.com/......adc4716658

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Daca ai licenta pentru 6 persoane atunci cel mai probabil este doar in browser.