| anonim_4396 a întrebat:

Care programe din suita Microsoft Office mai sunt foarte utilizate in afara de Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive si Teams?

11 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Roblox ))))

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

Lol laughing

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

Am vrut sa-i spun minecraft prim oara laughing))

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

Stai, te joci ambele jocuri? laughing

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

-_- fi serios cu toti am jucat minecraft macar o data in viata si ca veni vorba de roblox -_- inca sunt ninja legendar ))))am contul de cativa ani buni nu am mai intrat pe el de mult ani ma jucam cu nepoti mei pe el cand eram in Austria pe vremea aia

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

La minecraft nu erm asa bun)))) mai craftam eu niste caramida sabi cutite))) topoare ispray dat la ochi

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

Lol happy

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

_-_ -_-

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

^_^

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

And this is life

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

Ik "_"