| OfficialFallingStar a întrebat:

Am Microsoft Word 2007 si nu stiu cum sa pun pagina in Landscape (culcata, sau cum vreti voi sa ii spuneti). Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| roxxye98 a răspuns:

Intri in Page Layout si dau la Orientation si dupa aia dai pe a doua... sper sa te fi ajutat.

app.am postat azi o intrebare daca poti sa raspunzi la ea. te tog...nu vreau fundita mai bine raspunde la intrebare! te rooog! si mai spune-le si altor prieteni plzz!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Page Layout/Page Setup(sageata mica din dreapta jos) si la Orientation bifezi Landscape si dai OK. Succes si numai bine!