| ș53fan a întrebat:

Am mm... Este vb despre Snapchat
Am primit o poză de la cineva...
Acest lucru se întâmplă automat când x persoana pune poza la poveste sau cum se numește?
Sau e separat?
Gen privatul să spunem e separat, povestea e separat? Sau dacă pune la poveste o primesc automat toți prietenii a X persoanei?
Si încă ceva... Nu îmi apare povestea câtorva persoane, din toți cei pe care ii am. Decât la unul pot vedea povestea! Ma puteți ajuta și pe mine cu aceste întrebări? Va rog

1 răspuns:
| psycho123 a răspuns:

Privatul este separat de poveste. Si eu am avut dificultati cu snapchatul la inceput. Dar cineva poate sa iti ttimita mesaj normal si sa nu apara la stare si nici altora (decat daca x vrea asta) si poate sa puna la poveste si sa nu apara in mesaj. Mesajele pot fi salvate daca tii apasat pe ele si poti sa le stergi tinand din nou apasat dupa ce le-ai salvat (ele se sterg singure daca nu le salvezi). Persoana cu care vorbesti vede daca ai facut screenshot la conversatia cu sau la pozele pe care le trimite. De asemenea ii apare daca revezi ce ti-a trimis.

La a doua problema ma gandesc ca e posibil sa nu iti apara la poveste acolo, dar sa apara la persoana respectiva.